Mamak İngilizce Kursu

Mamak İngilizce Kursu

Teknolojinin gelişmesiyle globalleşen dünya; adeta büyük bir köy hükmünü aldı. Anında haber alabilme, kültürel ve ticari ilişkilerin hızlanması, beraberinde anlaşabilecek bir ortak dil edinme ihtiyacını doğuruyor. Günümüz dünyasının en gözde ve ileri ülkelerinin konuştuğu dil olan İngilizce, evrensel dil olarak konumlanmış bulunuyor.

Ülkemizde, profesyonel iş hayatının olmazsa olmazı haline gelen ve “yabancı dil” kategorisinden bile sayılmayarak, kesin bilinen dil olarak görülen İngilizce, kariyer hedefi olan herkesin gündemini oluşturuyor.

Kaliteli Bir Yabancı Dil Eğitimi Nasıl Olmalı?

Dil, insanlar ve kültürler gibi yaşayan ve değişen bir olgu olduğundan, dil öğrenmek de yaşantı temelli mümkün oluyor. Masa başında kağıt kalemle dil öğrenmeye çalışmak “ anlıyorum ama konuşamıyorum” klişesinin varlığını devam ettirmesine sebep oluyor.

İngilizce eğitim veren Mamak İngilizce kursu firmamızda, sadece dinleme ve yazmaya dayalı değil, bol pratik ve egzersiz ile yaşayarak öğretiyoruz.

Firmamızda Dil Öğrenme Süreci Nasıl İşliyor?

Karşılıklı güven ortamı sağlandıktan sonra; kurs başında seviye belirleme sınavına girerek hangi kurdan başlamanız gerektiğine karar veriyoruz.

5-10 kişilik bilgisayar, ses-görüntü sistemi ve çeşitli dil materyalleri ile donanmış sınıflarda 144 saatlik 9 ay süren bir eğitime tabii oluyorsunuz. Ay ay yapılan sınavlarla gelişiminizi takip ederken bir yandan da teknolojiyi kullanarak bol pratik yapmanızı sağlıyoruz.

Yeni bir dil ile kariyerinize katkı sağlamaktan memnuniyet duyuyoruz.