Mamak Genel İngilizce Kursu

Mamak Genel İngilizce Kursu

Dil öğrenmek her daim bir toplumda önem arz eden durumlardan biridir. Dil ile insanlar kendilerini daha iyi geliştirebilir ayrıca birçok imkanla da karşılaşma durumuna sahip olur. Şimdilerde iş bulmayı en kolay hale getiren durumlardan biri de İngilizce dilini öğrenmektedir. Mamak genel İngilizce kursu dil öğrenmek isteyenlere yardımcı bir kurstur.

İngilizce Kursu Hizmetleri

Dil öğrenmek isteyen kişilerin kaydı alındıktan sonra kişiye bir seviye belirleme mülakatı yapılır. Eğer kişi daha önce dil bilmiyorsa başlangıç seviyesinden, biliyorsa da eğitim uzmanı ile ufak bir konuşma yaparak seviye durumu belirlenmektedir. Ardından kişiye ders programı hazırlanmaktadır. Mamak genel İngilizce kursu belirli gün ve saatlerde kişiye uygun ders programını oluşturur. Bu dersler her daim kişiyi bir basamak ileriye taşımayı hedefler. Ayrıca Türkçe ve yabancı hocalar birlikte çalışır. Kişi dili öğrenirken dilin asıl sahibinden yardım alır. Alınacak olan dersler bittikten sonra ise kişi seviye atlar. Akademik İngilizce dilini öğrenene kadar kişiye eğitim verilir.

Kurs Dışı Ek Hizmetler

Eğer kişi kendini daha fazla ileriye taşımak istiyorsa Mamak genel İngilizce kursu içerisinde verilen konuşma dersleri, telafi dersleri ve kelime öğrenme derslerine katılabilir. Böylece hem konuşması hızlanmış olur hem de öğrenmiş olduğu kelimeler kişiye yardımcı olur. İngilizce dilini daha aktif şekilde kullanmayı ve anadili gibi profesyonel konuşmayı kişiler için hedeflemektedir. Dil öğrenmek için doğru adrestir.