Mamak Yabancı Dil Kursları

Mamak Yabancı Dil Kursları

Çalışma yaşamına başlarken yabancı dil bilmeniz sizi kariyer basamaklarını tırmandıracak olağanüstü bir ayrıcalık, bir opsiyondur. Yabancı dilleri öğrenmek için çeşitli seçenekler vardır. Birçok öğrenci okullarında yabancı bir dil öğrenmeye başlarken, bir çokları ise yabancı dil öğrenimi kurslarda öğrenmeye çalışır. Ancak bu kursların kalitesi, eğitime ve en önemlisi öğrencisine verdiği değer çok önemlidir. Aksi takdirde öğrenci İngilizce öğreniminde sıkıntılar yaşamaktadır. Öğrencisine verdiği değer ile ön plana çıkan Mamak yabancı dil kursları dil öğrenmek isteyenler için biçilmez bir kaftandır.

Mamak Yabancı Dil Kurs Seviyeleri ve Öğrenci Yeterlilik Durumunun Tespit Edilmesi

Bu yabancı dil kursunda öncelikle yapılan eylem öğrencinin İngilizce bilme seviyesidir. Gerekli yeterlilik sınavları yapıldıktan sonra öğrencinin seviyesi tespit edilir. Eğer ki başlangıç aşamasındaysa öğrenci, A kurundan kurs öğrenimine başlamaktadır. Eğer orta seviyede bir bilgi sahibine sahipse öğrenci, B1 kurundan kursa devam edilecektir. Ancak öğrencinin yabancı dil yeterlilik durumu iyi ya da iyinin üstündeyse son kur olan B 2 kurundan öğrenime başlayacaktır.

Mamak Yabancı Dil Kursu Yararları

Programımızı başarıyla bitiren öğrencilerimiz iş aramalarında her zaman bir adım önde olacak ve işe alındıklarında öğrenilen yabancı dil sayesinde kariyer basamaklarını daha kolay çıkacaklardır. Kaliteli ve verimli bir yabancı dil öğrenme kursu arıyorsanız ve şüpheleriniz varsa şüphelerinizi ortadan kaldırmak adına bizimle iletişime geçebilir, sorunsuz bir dil öğrenmenin zevkini yaşayabilirsiniz.

 

 

 

Ankara Mamak Yabancı Dil Kursları

Ankara Mamak Yabancı Dil Kursları

Yabancı dil, hayatın birçok noktasında oldukça büyük önem taşıyan bir durumdur. Okul hayatında, akademik hayatta ve iş hayatlarında yabancı dil bilmek kişileri bir adım öne çıkarıyor. Bu nedenle Ankara Mamak yabancı dil kursları bu konuda kaliteli hizmet veren bir kurum olarak dikkat çekiyor. Sunulan kaliteli yabancı dil eğitimleri ile birlikte alınan sertifikalar ile başarılar tescillenmiş oluyor. Hem gramer hem de pratik anlamda farklı eğitim metotları ile birlikte kişiler yabancı dil konusunda büyük bir aşama kaydediyorlar. Yabancı dil kursu almak isteyen kişiler Ankara Mamak yabancı dil kursları kanalı ile kayıt işlemleri yaptırarak kendileri için belirlenen kurslara devam ederek yabancı dil öğrenebiliyorlar.

Yabancı Dil Kurslarının Özellikleri

Yabancı dil kursları için kayıt yaptıran kişiler için öncelikle seviye tespit işlemleri yapılıyor. Yapılan tespitler neticesinde kurs alacak kişilerin sınavları belli oluyor ve kendi seviyelerine göre yabancı dil kursları almaya başlıyorlar. Sunulan yabancı dil kurslarında kişilere gramer eğitimin yanı sıra pratik yabancı dil kursları da sunuluyor. Alınan eğitimler neticesinde geri bildirim amacı ile yapılan sınavlarda eğitimin ne derece başarılı olduğu tespit ediliyor. Aynı zamanda eksiklikler tespit edilerek eksikliklerin giderilmesi için ayrı bir program çıkarılıyor.

Yabancı Dilde Pratiğin Önemi

Yabancı dilde pratik aynı dili konuşan kişiler ile iletişim kurabilmek için oldukça önemli bir konudur. Bu nedenle Ankara Mamak yabancı dil kursları pratik eğitimlere büyük önem veriyor.

 

Ankara Mamak Dil Kursları

Ankara Mamak Dil Kursları

Başarılı bir kariyer hedefi, kaliteli bir eğitim, bir çok medeniyetinin kültürüne vakıf olabilmek ve daha bir çok isteğin ön koşulu yabancı dil bilmekten geçiyor.

İster iş hayatınız, ister dini değerleriniz ister kişisel zevkleriniz; sebep ne olursa olsun “ bir dil bir insan” sırrınca yabancı dil öğrenmek ve aktif konuşabilmek sizi bir adım önde kılacak.

Yabancı Dil Öğrenirken Ne Yapılmalı?

Her konunun uzmanından yardım alınması gerekir. Özellikle eğitim, şansa bırakılmayacak kadar önlemli bir mesele.

Yabancı dil konusunda uzman olan Ankara Mamak dil kursları uzman kadrosu, deneyimli öğretmenleri, yol gösteren eğitim koçları ve teknolojinin her nimetinden faydalanılarak döşenmiş dil sınıfları ile yabancı dil eğitiminizde sizlere yardımcı oluyor.

Yabancı Dil Kurs Programı Nasıl İlerliyor?

A1, A2, B1 şeklinde seviyelendirilen kurs sınıflarında seviyenize göre ,5-10 kişilik bir gruba dahil olarak başlıyorsunuz. Yaklaşık 9 ay süren dil eğitiminizde her ay ilerlemenizi görebileceğiniz sınavlara katılıyorsunuz.

114 saat alınan dil eğitiminin yanı sıra pratik yapabileceğiniz sanal ortamlar ve kurs arkadaşlarınız arasında oluşturulan konuşma grupları ile yeni dilinizi yaşamınızın bir parçası haline getiriyoruz.

Grammer, reading, wriding eğitimlerinin yanı sıra; ezber egzersizleri ve hafıza teknikleri ile sözcük haznenizi geliştirmenize yardımcı oluyoruz.

Eğitim arkadaşlarımız ve kursiyerlerimiz arasında profesyonel ve dostça kurulan güven ortamı dahilinde, öğrenci memnuniyeti odaklı çalışarak başarılarımızı başarılarınızla taçlandırıyoruz.

Mamak İngilizce Özel Ders

Mamak İngilizce Özel Ders

İngilizce öğrenmek şimdiki çağda oldukça önem arz etmektedir. Dünya’nın genelinde resmi dil olarak İngilizce kullanılmaktadır ve başarılı bir kariyere sahip olmak isteyenler de İngilizce öğrenmek istemektedir. Çünkü çoğu kişi zaten diplomaya sahiptir. İnsanları diğerlerinden farklı kılan ise sahip oldukları İngilizce dilidir. İngilizce dilini öğrenmek için birçok yer bulunuyor. Bunlardan biri de Mamak İngilizce özel ders imkanıdır. Özel ders ile daha birebir ve akıcı dil öğrenme imkanı söz konusu olmaktadır.

İngilizce Nasıl Öğrenilmelidir?

İngilizce öğrenmek oldukça kolay bir durumdur. Özellikle Mamak İngilizce özel ders sayesinde bir sorun oluşmadan öğrenmek mümkün oluyor. Kişinin öncelikli seviyesi belirlenmektedir. Seviyesine göre de bir eğitim programı hazırlanmaktadır. Bu eğitim programı takip edilerek akıcı ve profesyonel İngilizce öğrenmek söz konusudur. Ayrıca konuşma dersleri ve kelime ezber dersleri de söz konusu olmaktadır. İnsanlar daha net ve akıcı İngilizce konuşmak açısından özel dersi tercih edebilir.

İngilizce Dersi İçin Kaliteli Ders İmkanı

İngilizce için Mamak İngilizce özel ders tercih edildiğinde kişiler sınavlara bile hazırlanma imkanını yakalamaktadır. Özel sınavlar, kariyer için eğitimler sağlanmaktadır. Eğer daha özel bir eğitime ihtiyaç duyulacaksa da buna paralel şekilde eğitim sağlanıyor. Asıl amaç kişilerin hem akademik hem de profesyonel olarak İngilizce konuşmasını sağlamaktır. İngilizce dilini her yerde kullanma durumu oluştuğu için mutlaka öğrenilmeli, özel ders imkanlarından da yararlanılmalıdır.

Mamak Dil Kursları

Mamak Dil Kursları

Ülkenin en iyi eğitimcilerinden dil kursu alma imkânı. Dersler kayıtlı otomatik notlandırılmış ve tartışma ödevleri, video konferanslar ve topluluk tartışma forumları içerir. Bir kursu tamamladığınızda, küçük bir ücret karşılığında paylaşılabilir bir elektronik kurs sertifikası almaya hak kazanırsınız. Uygulamalı projeleri ele alacak ve profesyonel ağınız ve potansiyel işverenlerinizle paylaşmak için bir Uzmanlık Sertifikası kazanacaksınız. Bu sadece Mamak dil kursları sayesinde mümkün olup pek çok kursta bulunmamaktadır.

Uzmanlık Sertifikası Nedir?

Profesyonel Sertifikalar, en iyi üniversitelerden ve işinize hazır olmanıza yardımcı olacak şirketlerden eğitim programlarıdır. Bazı Profesyonel Sertifika programları, bir endüstri sertifikasyon sınavını geçmeye hazırlanırken, diğerler ise belirli bir alanda kariyer başlatmak için gereken deneyimi almanıza yardımcı olmaktadır. Mamak dil kursları sertifikası ülke genelinde bütün fabrika, şirket ve kuruluşlarda geçerli lisanslı bir sertifika özelliği taşımaktadır.

Hakkında Bilgi

Web sitesini ziyaret ederek Mamak dil kursları hakkında daha geniş bir bilgiye sahip olacaksınız. Ayrıca hangi dilde eğitim verdiğimizi, kurs merkezimiz hakkında bilgiye, foto galeri kısmından ders odalarının fotoğraflarına, öğretmenleri kariyeri ve isim bilgilerine, kurs fiyatlarına ve ayrıca kurs başlangıç tarihlerine bakılabilmektedir. Aynı zamanda kariyer basamaklarını tırmanmanızı sağlayacak nitelikte kurs hizmetleri veren eğitim kurumumuz en nitelikli öğretmen kadrosuyla öğrencilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır. 7 gün ve 09:00 ile 18:00 saatleri arasında iletişime geçerek istediğiniz konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.