Mamak Genel İngilizce Kursu

Mamak Genel İngilizce Kursu

Dil öğrenmek her daim bir toplumda önem arz eden durumlardan biridir. Dil ile insanlar kendilerini daha iyi geliştirebilir ayrıca birçok imkanla da karşılaşma durumuna sahip olur. Şimdilerde iş bulmayı en kolay hale getiren durumlardan biri de İngilizce dilini öğrenmektedir. Mamak genel İngilizce kursu dil öğrenmek isteyenlere yardımcı bir kurstur.

İngilizce Kursu Hizmetleri

Dil öğrenmek isteyen kişilerin kaydı alındıktan sonra kişiye bir seviye belirleme mülakatı yapılır. Eğer kişi daha önce dil bilmiyorsa başlangıç seviyesinden, biliyorsa da eğitim uzmanı ile ufak bir konuşma yaparak seviye durumu belirlenmektedir. Ardından kişiye ders programı hazırlanmaktadır. Mamak genel İngilizce kursu belirli gün ve saatlerde kişiye uygun ders programını oluşturur. Bu dersler her daim kişiyi bir basamak ileriye taşımayı hedefler. Ayrıca Türkçe ve yabancı hocalar birlikte çalışır. Kişi dili öğrenirken dilin asıl sahibinden yardım alır. Alınacak olan dersler bittikten sonra ise kişi seviye atlar. Akademik İngilizce dilini öğrenene kadar kişiye eğitim verilir.

Kurs Dışı Ek Hizmetler

Eğer kişi kendini daha fazla ileriye taşımak istiyorsa Mamak genel İngilizce kursu içerisinde verilen konuşma dersleri, telafi dersleri ve kelime öğrenme derslerine katılabilir. Böylece hem konuşması hızlanmış olur hem de öğrenmiş olduğu kelimeler kişiye yardımcı olur. İngilizce dilini daha aktif şekilde kullanmayı ve anadili gibi profesyonel konuşmayı kişiler için hedeflemektedir. Dil öğrenmek için doğru adrestir.

Mamak YDS Kursu

Mamak YDS Kursu

Yabancı Dil Seviye Tespit Sınavı olan YDS YÖK’ün düzenlemesi ile ÖSYM tarafından yapılmaktadır. Devlet kurumlarında ve YÖK’e bağlı kurumlarda, özellikle üniversitelerde, çalışabilmek için YDS puanınızın tatmin edici olması gerekir. Bu yüzden son zamanlarda pek çok aday bu sınavda başarılı olabilmek için eğitimler almaktadır. Ankara’nın Mamak ilçesinde bulunan Mamak YDS kursu olarak bu sınavda yüksek puan almayı hedefleyen adaylar yetiştiriyoruz. Siz de bu sayede yüksek puanlar elde edebilir başvuracağınız iş ile aranızdaki engelleri bu şekilde aşabilirsiniz.

YDS Korkunuz Olmasın

Alacağınız kurslar sayesinde bünyemizde bulunan uzman kadromuz ve eğitmenlerimiz ile çalışma fırsatı elde etmiş olursunuz. Böylece pek çok insanın korkulu rüyası olan YDS’den beklediğinizin de üzerinde sonuçlar elde edebilir bir yandan yabancı dil seviyenizi geliştirmiş olurken diğer bir yandan da sınavdan yüksek bir başarı elde edebilirsiniz. YDS katsayınız pek çok iş için önem arz ettiğinden kurslarımız vesilesiyle sınav derecesi yapabilecek konuma gelebilmeniz mümkündür.

Uygun Fiyat, Kaliteli Eğitim ve Başarı Güvencesi

Normal bir yabancı dil kursundan daha farklı işleyen YDS kurs sistemi ile doğrudan sınava odaklı bir eğitim alırken kaliteli eğitim sistemimiz sayesinde başarı güvenceniz yüksek seviyelerde seyretmektedir. Tüm bu eğitimi alırken de yabancı dil seviyeniz hangi düzeyde olursa olsun uygun fiyatlı, sizi ve bütçenizi zorlamayan ve düzenli, ezberci olmayan bir eğitim güvencesini kurumumuz olarak size vermiş bulunuyoruz.

Mamak Dil Kursları

Mamak Dil Kursları

Ülkenin en iyi eğitimcilerinden dil kursu alma imkânı. Dersler kayıtlı otomatik notlandırılmış ve tartışma ödevleri, video konferanslar ve topluluk tartışma forumları içerir. Bir kursu tamamladığınızda, küçük bir ücret karşılığında paylaşılabilir bir elektronik kurs sertifikası almaya hak kazanırsınız. Uygulamalı projeleri ele alacak ve profesyonel ağınız ve potansiyel işverenlerinizle paylaşmak için bir Uzmanlık Sertifikası kazanacaksınız. Bu sadece Mamak dil kursları sayesinde mümkün olup pek çok kursta bulunmamaktadır.

Uzmanlık Sertifikası Nedir?

Profesyonel Sertifikalar, en iyi üniversitelerden ve işinize hazır olmanıza yardımcı olacak şirketlerden eğitim programlarıdır. Bazı Profesyonel Sertifika programları, bir endüstri sertifikasyon sınavını geçmeye hazırlanırken, diğerler ise belirli bir alanda kariyer başlatmak için gereken deneyimi almanıza yardımcı olmaktadır. Mamak dil kursları sertifikası ülke genelinde bütün fabrika, şirket ve kuruluşlarda geçerli lisanslı bir sertifika özelliği taşımaktadır.

Hakkında Bilgi

Web sitesini ziyaret ederek Mamak dil kursları hakkında daha geniş bir bilgiye sahip olacaksınız. Ayrıca hangi dilde eğitim verdiğimizi, kurs merkezimiz hakkında bilgiye, foto galeri kısmından ders odalarının fotoğraflarına, öğretmenleri kariyeri ve isim bilgilerine, kurs fiyatlarına ve ayrıca kurs başlangıç tarihlerine bakılabilmektedir. Aynı zamanda kariyer basamaklarını tırmanmanızı sağlayacak nitelikte kurs hizmetleri veren eğitim kurumumuz en nitelikli öğretmen kadrosuyla öğrencilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır. 7 gün ve 09:00 ile 18:00 saatleri arasında iletişime geçerek istediğiniz konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.