İngilizce Kursu Mamak

İngilizce Kursu Mamak

İnsanlar gerek iletişim kurmak, gerekse eğitim amacı ile bir dil öğrenme eğilimindedir. Bu dil genel olarak İngilizce olmaktadır. Bunun nedeni söz konusu dilin evrensel olmasıdır. Dünya nüfus günümüz itibari ile yaklaşık olarak sekiz milyon civarındadır. Bu nüfusun yaklaşık olarak iki milyon kadarı İngilizceyi dil olarak kullanmaktadır.

Ankara’da İngilizce Kursu Veren Yerler

Ankara ilinde birçok İngilizce kursu hizmeti verilmektedir. Özellikle İngilizce kursu Mamak bölgesinde birçok kurum tarafından verilmektedir. Bu kurslar sayesinde dil öğrenmek isteyenlere büyük kolaylıklar sağlanmaktadır. Söz konusu kurslar birçok seviyede verilir. Başlangıç, A1, A2, A3, B1, B2, B3 gibi programların dışında YDS ve genel İngilizce programları uygulanmaktadır.

Kurs Programları Sınıfları

İngilizce kursları özel öğretmenler ve özel sınıflarda özenle verilmektedir. Sınıflar genel olarak 10 ile 12 kişi arasında değişmektedir. Bu sayede öğretmen ile kursiyer arasında özel olarak ilgilenme durumu ortaya çıkmaktadır. Bunun dışında kişiye özel olarak hazırlanan ve özel tek kişilik sınıflarda verilen eğitimler ile bireysel ve hızlandırılmış olarak öğrenim programları da düzenlenmektedir. Bu sınıfların fiyatları diğer programlara göre değişim göstermekle beraber, alınan eğitim düzeyde olmaktadır. Kursiyere kursa ilk başvuru anında bir düzey belirleme sınavı uygulanır. Bu sayede kursiyerin İngilizce seviyesi belirlenerek kursiyere özel bir ders programı ve seviyesine göre bir sınıfta eğitim alması sağlanarak etkili bir öğrenim sağlanır.

 

Mamak Genel İngilizce Kursu

Mamak Genel İngilizce Kursu

Dil öğrenmek her daim bir toplumda önem arz eden durumlardan biridir. Dil ile insanlar kendilerini daha iyi geliştirebilir ayrıca birçok imkanla da karşılaşma durumuna sahip olur. Şimdilerde iş bulmayı en kolay hale getiren durumlardan biri de İngilizce dilini öğrenmektedir. Mamak genel İngilizce kursu dil öğrenmek isteyenlere yardımcı bir kurstur.

İngilizce Kursu Hizmetleri

Dil öğrenmek isteyen kişilerin kaydı alındıktan sonra kişiye bir seviye belirleme mülakatı yapılır. Eğer kişi daha önce dil bilmiyorsa başlangıç seviyesinden, biliyorsa da eğitim uzmanı ile ufak bir konuşma yaparak seviye durumu belirlenmektedir. Ardından kişiye ders programı hazırlanmaktadır. Mamak genel İngilizce kursu belirli gün ve saatlerde kişiye uygun ders programını oluşturur. Bu dersler her daim kişiyi bir basamak ileriye taşımayı hedefler. Ayrıca Türkçe ve yabancı hocalar birlikte çalışır. Kişi dili öğrenirken dilin asıl sahibinden yardım alır. Alınacak olan dersler bittikten sonra ise kişi seviye atlar. Akademik İngilizce dilini öğrenene kadar kişiye eğitim verilir.

Kurs Dışı Ek Hizmetler

Eğer kişi kendini daha fazla ileriye taşımak istiyorsa Mamak genel İngilizce kursu içerisinde verilen konuşma dersleri, telafi dersleri ve kelime öğrenme derslerine katılabilir. Böylece hem konuşması hızlanmış olur hem de öğrenmiş olduğu kelimeler kişiye yardımcı olur. İngilizce dilini daha aktif şekilde kullanmayı ve anadili gibi profesyonel konuşmayı kişiler için hedeflemektedir. Dil öğrenmek için doğru adrestir.