Mamak İngilizce Kursu

Mamak İngilizce Kursu

Teknolojinin gelişmesiyle globalleşen dünya; adeta büyük bir köy hükmünü aldı. Anında haber alabilme, kültürel ve ticari ilişkilerin hızlanması, beraberinde anlaşabilecek bir ortak dil edinme ihtiyacını doğuruyor. Günümüz dünyasının en gözde ve ileri ülkelerinin konuştuğu dil olan İngilizce, evrensel dil olarak konumlanmış bulunuyor.

Ülkemizde, profesyonel iş hayatının olmazsa olmazı haline gelen ve “yabancı dil” kategorisinden bile sayılmayarak, kesin bilinen dil olarak görülen İngilizce, kariyer hedefi olan herkesin gündemini oluşturuyor.

Kaliteli Bir Yabancı Dil Eğitimi Nasıl Olmalı?

Dil, insanlar ve kültürler gibi yaşayan ve değişen bir olgu olduğundan, dil öğrenmek de yaşantı temelli mümkün oluyor. Masa başında kağıt kalemle dil öğrenmeye çalışmak “ anlıyorum ama konuşamıyorum” klişesinin varlığını devam ettirmesine sebep oluyor.

İngilizce eğitim veren Mamak İngilizce kursu firmamızda, sadece dinleme ve yazmaya dayalı değil, bol pratik ve egzersiz ile yaşayarak öğretiyoruz.

Firmamızda Dil Öğrenme Süreci Nasıl İşliyor?

Karşılıklı güven ortamı sağlandıktan sonra; kurs başında seviye belirleme sınavına girerek hangi kurdan başlamanız gerektiğine karar veriyoruz.

5-10 kişilik bilgisayar, ses-görüntü sistemi ve çeşitli dil materyalleri ile donanmış sınıflarda 144 saatlik 9 ay süren bir eğitime tabii oluyorsunuz. Ay ay yapılan sınavlarla gelişiminizi takip ederken bir yandan da teknolojiyi kullanarak bol pratik yapmanızı sağlıyoruz.

Yeni bir dil ile kariyerinize katkı sağlamaktan memnuniyet duyuyoruz.

Mamak Yaz Okulu

Mamak Yaz Okulu

Seviye Belirleme Sınavı

Seviyelerine göre kategorilendirme

5-6 kişilik sınıflar

Yabancı Dil Programlarına göre hazırlanmış program

Materyal Destekli Eğitim

Gramer, Read , Listening ve Writing çalışmaları

3 aylık Ders Saati (Hafta sonu dahil)

Ücretsiz Testler ve kısa hikaye kitapları

Görsel Eğitim İçin Bilgisayar

Yaza İngilizce ile Merhaba

Yaz tatilinin başlaması uzun bir süreçtir. Bu süreçte çocuklarınıza faydalı olabilecek etkinliklerden biri olarak Mamak yaz okulu hizmetlerimiz çok farklı alanlarda açılmıştır. Geleceği şekillendirmek için yabancı dilin etkisi kendini hissettirmektedir. Hem okul sürecinde hem de gelecekte çocuklarınızın başarılarına katkı sağlayacak, sosyal etkileşimlerini destekleyecek branşlardan biri olan İngilizce kursu okulumuz branşları arasında yer almaktadır.

Eğlenirken Öğrenmek

Yaz okulu olarak Mamak yaz okulu eğlenceli olarak İngilizcenizi geliştirmek amaçlı olarak tüm İngilizceyi öğrenmek isteyenlere göre açılacaktır. Hiç İngilizce bilmeyen ve İngilizcesi orta yada iyi derecede olan kişilere göre sınıflandırılarak açılan kurslarda alanında eğitimli ve tecrübeli hocalardan dersler öğretilecektir. Kurs bitim süresince İngilizceyi sokakta konuşabilecek seviyeye getirmeyi amaçlayan okul bu konuda gerekli çabayı gösterecektir. Normal okul ortamından stresinden uzak kısıtlanmış zaman diliminde değil gün boyu öğrenme amaçlı ve eğlenerek öğrenme imkanı sunmaktayız. Sınıf mevcudunun az olması, klimalı ortamlar, konforlu zaman geçirmek için yaz okulu olarak Mamak yaz okulu tercih sebebiniz olursa başarıda bir adım önde olursunuz.