Ankara Mamak Yabancı Dil Kursları

Ankara Mamak Yabancı Dil Kursları

Yabancı dil, hayatın birçok noktasında oldukça büyük önem taşıyan bir durumdur. Okul hayatında, akademik hayatta ve iş hayatlarında yabancı dil bilmek kişileri bir adım öne çıkarıyor. Bu nedenle Ankara Mamak yabancı dil kursları bu konuda kaliteli hizmet veren bir kurum olarak dikkat çekiyor. Sunulan kaliteli yabancı dil eğitimleri ile birlikte alınan sertifikalar ile başarılar tescillenmiş oluyor. Hem gramer hem de pratik anlamda farklı eğitim metotları ile birlikte kişiler yabancı dil konusunda büyük bir aşama kaydediyorlar. Yabancı dil kursu almak isteyen kişiler Ankara Mamak yabancı dil kursları kanalı ile kayıt işlemleri yaptırarak kendileri için belirlenen kurslara devam ederek yabancı dil öğrenebiliyorlar.

Yabancı Dil Kurslarının Özellikleri

Yabancı dil kursları için kayıt yaptıran kişiler için öncelikle seviye tespit işlemleri yapılıyor. Yapılan tespitler neticesinde kurs alacak kişilerin sınavları belli oluyor ve kendi seviyelerine göre yabancı dil kursları almaya başlıyorlar. Sunulan yabancı dil kurslarında kişilere gramer eğitimin yanı sıra pratik yabancı dil kursları da sunuluyor. Alınan eğitimler neticesinde geri bildirim amacı ile yapılan sınavlarda eğitimin ne derece başarılı olduğu tespit ediliyor. Aynı zamanda eksiklikler tespit edilerek eksikliklerin giderilmesi için ayrı bir program çıkarılıyor.

Yabancı Dilde Pratiğin Önemi

Yabancı dilde pratik aynı dili konuşan kişiler ile iletişim kurabilmek için oldukça önemli bir konudur. Bu nedenle Ankara Mamak yabancı dil kursları pratik eğitimlere büyük önem veriyor.

 

Ankara Mamak Dil Kursları

Ankara Mamak Dil Kursları

Başarılı bir kariyer hedefi, kaliteli bir eğitim, bir çok medeniyetinin kültürüne vakıf olabilmek ve daha bir çok isteğin ön koşulu yabancı dil bilmekten geçiyor.

İster iş hayatınız, ister dini değerleriniz ister kişisel zevkleriniz; sebep ne olursa olsun “ bir dil bir insan” sırrınca yabancı dil öğrenmek ve aktif konuşabilmek sizi bir adım önde kılacak.

Yabancı Dil Öğrenirken Ne Yapılmalı?

Her konunun uzmanından yardım alınması gerekir. Özellikle eğitim, şansa bırakılmayacak kadar önlemli bir mesele.

Yabancı dil konusunda uzman olan Ankara Mamak dil kursları uzman kadrosu, deneyimli öğretmenleri, yol gösteren eğitim koçları ve teknolojinin her nimetinden faydalanılarak döşenmiş dil sınıfları ile yabancı dil eğitiminizde sizlere yardımcı oluyor.

Yabancı Dil Kurs Programı Nasıl İlerliyor?

A1, A2, B1 şeklinde seviyelendirilen kurs sınıflarında seviyenize göre ,5-10 kişilik bir gruba dahil olarak başlıyorsunuz. Yaklaşık 9 ay süren dil eğitiminizde her ay ilerlemenizi görebileceğiniz sınavlara katılıyorsunuz.

114 saat alınan dil eğitiminin yanı sıra pratik yapabileceğiniz sanal ortamlar ve kurs arkadaşlarınız arasında oluşturulan konuşma grupları ile yeni dilinizi yaşamınızın bir parçası haline getiriyoruz.

Grammer, reading, wriding eğitimlerinin yanı sıra; ezber egzersizleri ve hafıza teknikleri ile sözcük haznenizi geliştirmenize yardımcı oluyoruz.

Eğitim arkadaşlarımız ve kursiyerlerimiz arasında profesyonel ve dostça kurulan güven ortamı dahilinde, öğrenci memnuniyeti odaklı çalışarak başarılarımızı başarılarınızla taçlandırıyoruz.